Biuro projektowe

Projektowanie

Oprócz wykonawstwa i projektów instalacji fotowoltaicznych zajmujemy się również kompleksowym projektowaniem instalacji niskoprądowych, elektrycznych i automatyki budynkowej. Spełniamy oczekiwania naszych klientów wynikające zarówno z rygorystycznego przestrzegania norm i przepisów prawnych, jak i ścisłej współpracy z odpowiednimi urzędami i rzeczoznawcami.

Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu systemów automatyki oraz instalacji bezpieczeństwa zarówno dla nowych jak i remontowanych obiektów takich jak: centra handlowe, szpitale, hotele, biura, hale przemysłowe i magazynowe czy też obiekty sportowe. Szeroki zakres oferowanych usług został podzielony na wyspecjalizowane działy inżynieryjne, zajmujące się odpowiednimi rozwiązaniami technologicznymi.

Projektujemy instalacje zapewniające bezpieczeństwo w zakresie ochrony pożarowej, ochrony mienia i informacji. Świadczymy również usługi w opracowywaniu projektów automatyki budynkowej odpowiedzialnej za zarządzanie urządzeniami wentylacji i klimatyzacji, utrzymaniem wysokiej sprawności energetycznej budynku oraz zapewnieniem szeroko pojętego komfortu.

Pragnąć zapewnić kompleksową ofertę, projektujemy także instalacje elektryczne i energetyczne. Zintegrowanie ich z instalacjami automatyki budynku pozwala stworzyć najbardziej optymalne rozwiązania technologiczne i użytkowe.

Konsulting

INECO świadczy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie instalacji niskoprądowych, teletechnicznych, elektroenergetycznych i automatyki budynkowej. Doradztwo to kierujemy przede wszystkim dla inwestorów i architektów poszukujących najbardziej optymalnych rozwiązań dla projektowanych inwestycji. Oferujemy nadzór inwestorski nad wykonywanymi instalacjami wraz z weryfikacją projektów przekazywanych do realizacji.

Oferujemy możliwość przygotowywania dla naszych klientów dokumentacji przetargowych oraz przeprowadzania samych przetargów i konkursów ofert. Dodatkowo realizujemy usługi menadżerskie związane z zarządzaniem kosztami.

Zapewniamy przeglądy zainstalowanego osprzętu oraz testy funkcjonalne. Nasi eksperci to osoby z uprawnieniami budowlanymi, licznymi certyfikatami specjalistycznymi potwierdzającymi stale podnoszone kwalifikacje. Bogate doświadczenie zdobyte w licznych, profesjonalnie zrealizowanych projektach, znajduje odzwierciedlenie w szerokim zbiorze referencji.

Wdrożenia

W ramach oferowanych usług wykonujemy prace programistyczne, niezbędne dla prawidłowego uruchomienia systemów i instalacji. Posiadamy doświadczenie w realizowaniu wdrożeń i uruchomień  systemów dostępnych na rynku Polskim. Zapewniamy pełne przygotowanie systemów do eksploatacji w oparciu o dostępną dokumentację projektową i techniczną. Integrujemy wprowadzane rozwiązania z już istniejącym środowiskiem technologicznym.

Dla zagwarantowania poprawności i pełnej sprawności działania systemów i instalacji, każdorazowo przeprowadzamy testy. Tam, gdzie to możliwe realizujemy różne scenariusze działania poszczególnych wdrażanych rozwiązań oraz współpracy miedzy nimi. Pozwala to w pełni rozwinąć możliwości technologiczne oraz daje znakomitą okazję do zaprezentowania funkcjonowania układów współpracujących urządzeń. Dzięki realizacji scenariuszy, jakie mogą wystąpić podczas realnej pracy, w sposób najlepszy z możliwych szkolimy personel odpowiedzialny za użytkowanie i administrowanie systemami i instalacjami. Oferujemy także wykonanie wizualizacji na dostępnych platformach integrujących wraz z przedstawieniem grafik wektorowych.

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Pozostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Więcej
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ineco Energy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.