Pompy ciepła

Oferta dla domu

Pompa ciepła dla domu - ogrzewanie za pomocą odnawialnych źródeł energii

Sposobem na ekologiczne i wysokowydajne ogrzewanie domu może być wykorzystanie darmowej energii odnawialnej skumulowanej w gruncie lub powietrzu.

Pozyskana energia jest „czysta” i dostępna dla każdego bez ograniczeń. Do wytworzenia takiej energii służą nam pompy ciepła. Za ich pomocą możemy zredukować zanieczyszczenie atmosfery i obniżyć koszty ogrzewania domu. Urządzenia te pracują z wysoką sprawnością, bezobsługowo, a ich użytkowanie jest bardzo komfortowe dla użytkownika.

Pompy ciepła polecane są do nowych oraz modernizowanych domów. Jedynym medium jakie wymagają pompy ciepła to zasilanie elektryczne. Dzięki współpracy z instalacją fotowoltaiczną otrzymujemy kompleksowy system grzewczy o wysokiej efektywności i znikomych kosztach eksploatacji.

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Pozostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.

Więcej
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ineco Energy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.